Inwestor to jeden z największych producentów maszyn i urządzeń dla winiarstwa na świecie. Działa na rynku branży winiarskiej nieprzerwanie od ponad 90 lat. W 1971 roku stworzyła pierwszą na świecie w pełni zautomatyzowaną, sterowaną elektronicznie prasę EUROPRESS do tłoczenia soku z winogron. Głównym zadaniem spółki w Polsce jest kompleksowe wyposażenie polskich winiarni.
W związku z dynamicznym rozwojem przemysłu winiarskiego w Polsce pojawiła się potrzeba ekspozycji urządzeń i maszyn produkowanych przez firmę w nowym, specjalnie do tego przeznaczonym obiekcie. Przy kompleksie hal produkcyjno-magazynowych i biurowcu zaprojektowano obiekt o mieszanej funkcji biurowo-wystawienniczej.
Budynek jednokondygnacyjny na rzucie wydłużonego prostokąta został nakryty czterospadowym dachem. Od strony południowej oraz północnej, przed wejściami zaprojektowano charakterystyczne, funkcjonalne zadaszenia.
Salę ekspozycyjno-konferencyjną i pomieszczenie biurowe doświetlono witrynami szklanymi. Dla pozostałych pomieszczeń wykorzystano pionowe okna rozmieszczone w równomiernym rytmie na elewacjach wschodniej i zachodniej.

inwestor: TSN Sp. z o.o.
autor: Iwona Iskra, Piotr Krynicki, 
projekt: 2020 
zakres prac: projekt koncepcyjny, projekt budowlany
powierzchnia: 265m2
lokalizacja: Targowisko